HERBALIFE üRüNLERI SıRLARı

herbalife ürünleri Sırları

herbalife ürünleri Sırları

Blog Article

Herbalife, web sitesini görüşme fail ve hizmetlerini kullanan bütün bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi ne kullandığına ve ferdî bilgilerinize ait haklarınıza müteveccih bilim vermektedir.

Sizinle ilgili olarak elimizde tuttuğumuz detayları ne düzenleyebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi öğrenmek için lütfen süflidaki soruya denetlemen: “Kişisel bilgilerime ait haklarım nelerdir?”

şehir’de veya diğer Sunulan Bilgiler’de kullanılan tüm yazılımlar, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabidir. Sadece kendi inisiyatifimizde olması kaydıyla Site’nin veya başka Sunulan Bilgiler’in rastgele bir şahsa, coğrafi bölgeye yahut eleştiri sahaına herhangi bir zamanda iletilmesini veya buralarda kullanılmasını yasaklama hakkımızı saklı tutmaktayız.

Trup liderliği kariyerine hoş geldiniz. Bu kariyerde Pirim geliriniz süperwissor kariyerindeki oranın %80 artması demektir.

Bu Ittifak’nın rastgele bir hükmünün ihlal edilmesi; Yakaımıza veya Kent yahut öbür Maruz Bilgiler vasıtasıyla gönderilen yahut iletilen rastgele bir materyalin herhangi bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını yahut öbür fikri mülkiyet haklarını yahut başka haklarını ihlal veya sarkıntılık ettiğine dair herhangi bir argüman ve/veya

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve zahmetsiz kullanılabilirliğini pozitifrarak ve daha size müteveccih yürekerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

Avrupa, Köle ve dünyada öbür ülkeleri havi vahit bir sekans data kayırma yasası yoktur. Ancak her ahit zatî verilerinizin mevcut yerel veri vikaye yasası kapsamındaki asayiş koşullarına birebir bir şekilde sağlamlanmasından güvenli oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi sakınmak kucakin bazı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar kötüdakileri kapsar:

Sizinle müteallik olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri kesinlikle düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek derunin lütfen zirdaki soruya bakın: “Ferdî göz at bilgilerime müteallik haklarım nelerdir?”

Çallıkışma saatleri, Karlı Pazarlama Planları ile kişinin kendi sosyal evetşantısına kadem uydurarak kar elde edilmesini sağlayıcı bir iş okazyonı ağına sahiptir.

Üyelik esnasında bir sıkıntı evetşamanız durumunda whatsapp hattımızdan bize ulaşarak bindi alabilirsiniz.

Bilgilerinizi, inkıbaz amacı doğrutusunda veya yasalar aracılığıyla gereken müddet boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi muhafaza süresi bilgilerin kullanıldığı amaca rabıtlı olarak başkalık gösterir.

Hanımefendilerin her alanda gücüne inananıyoruz. Herbalife Nutrition distribütörü olarak davranışini tutkuyla yapan ve yaşamın her vadiında ayakta kalmayı seraran bütün kadınlardan aldığımız ilhamla; 'Oyuna Adını Vermeye Geliyoruz' dedik ve Kadınlar Sepet topu Süper Ligi’ne insan sponsoru olduk.

ben kestirmece 2 aydır herbalife ürünlerini kullanıyorum kullanmaya temellamadan önce 86 kiloydum şuan 81 kiloya ulaştım ve oranlarım yavaş yavaş düzene girmeye mirladı esaslamadan önce harcamak dair çok çalkantılı bir yaşantıım vardı cisim metobalizmam yöntemince kırmızı alarm çtuzakıyodu ve günce hayatımda bu olumsuzluklar beni sınırlanmışyodu.

Kent’deki yahut gayrı Maruz Bilgiler’deki hataların düzeltileceğine üzerine herhangi bir garanti vermemekteyiz.

herbalife

Report this page